HBC-radiomatic CZ – dálkové ovládání průmyslových strojů

Kvalita v ovládání!

Udělejme průmysl jednodušší, chytřejší a efektivnější. Naše společnost vyrábí a dodává dálkové ovládání pro nejrůznější typy průmyslových a stavebních strojů a techniky. Zajišťujeme montáž, revize i opravy dálkových ovládání a dodávky náhradních dílů. Provozujeme rovněž rekonstrukce a servis jeřábů.

tel:
+420 286 853 028
fax:
+420 286 853 028
e-mail:
hbc@hbc.cz
web:
www.hbc.cz
youtube:
www.youtube.com/HBCradiomatic
  • Uherská 632
  • Praha 9 - Vinoř
  • 190 17
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Průmyslové jeřáby Stavební jeřáby Požární technika


Dálkové ovládání pro průmyslové stroje

Základním požadavkem pro stavební či těžký průmysl je v současnosti bezpečí a efektivita, proto se čím dál více sahá k moderním technologickým řešením. Jedním z nich je rádiové dálkové ovládání pro řízení průmyslových technologických aplikací. Dálkové ovládání se v současnosti nejčastěji využívá při řízení průmyslových a stavebních jeřábů, kde přispívá k bezpečnému a spolehlivému provozu i úspoře nákladů.

Díky těmto pozitivům se využívání dálkového ovládání průmyslových strojů nyní rozšířilo také do dalších oblastí. Proto se nyní tato rádiová technologie prosazuje například u svahových sekaček, čerpadel betonu nebo drtiček stavební suti. Ve všech těchto oblastech rovněž přispívá ke zvýšení bezpečí pro samotný provoz i obsluhu strojů.

Rekonstrukce a servis jeřábů

Nejsme jen specialisté pro dálkové ovládání, ale nabízíme naše odborné služby i v příbuzných oblastech. Provádíme rekonstrukce, modernizace a servis jeřábů. Nabízíme zpracování kompletní projektové dokumentace ke stroji i modernizaci jeho elektroinstalace. Zajišťujeme i dodávky a montáže nových elektrorozvaděčů a regulaci pohonů. Provozujeme i servis jeřábů a montáž kabelových a ovládacích vleček, napájecích trolejí či antikolizních zařízení.

Od projektu dvou mužů na přední místa špičkové výroby

Před více než 60 lety vznikla společnost HBC-radiomatic. Z prvního projektu dvou nadšenců v oboru rádiového vysílání vyrostl přední výrobce špičkové rádiové techniky a dálkových ovládání pro řízení strojů. Naše společnost působí na obchodní zastoupení této původně německé firmy, jež je od roku 1997 lídrem českého a slovenského trhu v oblasti dálkových ovládání.

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole